آرایش و مراقبت از مو

سشوار چرخشی چیست؟

سشوار چرخشی گلدن مکس مدل golden max hz-914

سشوار چرخشی چیست؟

داشتن یک سشوار خوب و با کیفیت تقریبا دغدغه اکثر مردم است. با توجه به تنوع مدل ها و مارک ها، تشخیص یک سشوار اصلی با مارک معتبر از سشوار تقلبی کار ساده ای نیست. در ادامه به بررسی کامل سشوار چرخشی به عنوان مدل خاصی از سشوارها می پردازیم. علاوه بر سشوار معمولی، سشوار چرخشی هم امروزه به یک نیاز برای خانم ها تبدیل شده است.
برای اینکه در کمترین زمان و به آسانی به موهای خود حالت بدهید. می توانید با استفاده از سشوار چرخشی به عالی ترین شیوه این کار را انجام دهید.

شرکت های سازنده لوازم شخصی برقی، سشوار چرخشی را ترکیبی از سشوار معمولی و حالت دهنده مو ساخته اند که رضایت مشتریان را در پی داشته باشد. قابلیت نصب سری های مختلف بر روی سشوار چرخشی، این امکان را فراهم کرده است که علاوه بر خشک کردن موها، با استفاده از سری های سشوار چرخشی بتوانید به راحتی موهای خود را صاف کنید و یا فرهای بزرگ و کوچک ایجاد کنید. استفاده از سشوار چرخشی بسیار آسان است و می توانید مدل موهای متنوعی انتخاب کنید.

سشوار چرخشی چی خوبه؟

به طور کلی یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب سشوار، توان و قدرت موتور سشوار است. در سشوارهای معمولی که قدرت پرتاب باد بسیار با اهمیت است، این فاکتور اهمیت بیشتری پیدا میکند. در خرید سشوار چرخشی دقت داشته باشید که توان موتور کمتر از 700 وات نباشد. اما در سشوار چرخشی، علاوه بر توان موتور یک نکته بسیار مهم وجود دارد که اغلب خریداران و مشتریان از آن بی اطلاع هستند. مهمترین نکته در خرید سشوار چرخشی، تک موتوره و یا دو موتوره بودن سشوار چرخشی است.

سشوار چرخشی تک موتوره چیه؟

موتور سشوارهای چرخشی، علاوه بر روشن کردن دستگاه و تولید باد گرم، یک وظیفه دیگر نیز دارد و آن چرخاندن سری های سشوار چرخشی است. اگر سشوار تک موتوره باشد، تمام این وظایف بر عهده یک موتور است. یعنی تمام کارایی و عملکرد سشوار وابسته به یک موتور است. در سشوارچرخشی های تک موتوره زمانی که سشوار روی دور تند قرار می گیرد، به وضوح کاهش توان موتور سشور قابل تشخیص است.

نمونه سشوار چرخشی تک موتوره: سشوار چرخشی فیلیپس PHILIPS مدل PH-812

فیلم مربوط به سشوار چرخشی تک موتوره (به صدای موتور دقت کنید)

 

سشوار چرخشی دو موتوره چیه؟

بر خلاف سشوار چرخشی تک موتوره، در سشوار چرخشی های دو موتوره، یک موتور برای روشن کردن دستگاه و تولید باد گرم و یک موتور جداگانه و اختصاصی برای چرخشی سری های سشوار وجود دارد. در برخی از سشوار چرخشی های موجود در فروشگاه “های بیست”، موتوری که باعث چرخش سری سشوار چرخشی میشه در داخل سری می باشد. سشوار چرخشی های تک موتوره مصارف خانگی دارند. و به هیچ وجه قابلیت استفاده در سالنهای زیبایی وآرایشگاهی را ندارند. و سشوار چرخشی های دو موتوره علاوه بر مصارف خانگی و شخصی، قابل استفاده در سالنهای زیبایی نیز می باشند.

چند نمونه از سشوار چرخشی دو موتوره

سشوار چرخشی بابلیس

 سشوار چرخشی گلدن مکس

سشوار چرخشی مک استایلر

سشوار چرخشی انزو en 743

قابلیت های سشوار چرخشی

بر روی بدنه سشوار چرخشی، کلید خاموش روشن کردن دستگاه، انتخاب وضعیت دمای سشوار(باد سرد، ملایم و گرم) و دو دکمه جهت چرخش به دو جهت چپ و راست وجود دارد.

سشوار چرخشی گلدن مکس مدل golden max hz-914

بهترین زمان استفاده از سشوار چرخشی؟

بهترین حالت برای استفاده از سشوار چرخشی، بعد از حمام و خشک کردن سطحی موهایتان است. البته دقت کنید که نباید از موها آب بچکد بلکه بهتر است مو ها تمیز و نمناک باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *