سوالات متداول

سوالات متداول در مورد خرید:

های بیست موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است و دارای قرارداد با بانک جهت پرداخت آنلاین است

برای ثبت سفارش آنلاین هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و در تمام ساعات شبانه روز می توان ثبت سفارش کرد. در مورد سفارش تلفنی هم در ساعات حضور کارشناسان فروش می توان سفارش تلفنی انجام داد.

تک تک کالاهای موجود در وبسایت، دارای برچسب تضمین اصالت توسط تیم کنترل کیفیت های بیست هستند و حتی در صورت درخواست مشتریان عزیز مبنی بر ارسال جنس با کیفیت پایین، این درخواست مورد قبول واقع نخواهد شد.

مهلت تست کالاها 5 روز می باشد. در صورتی که کالا مشکل فنی یا ضربه خوردگی داشته باشد و یا کالای ارسالی از های بیست با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، شما می توانید قبل از تحویل کالا نسبت به دریافت وجه پرداختی خود اقدام کنید. نگران نباشید، کارشناسان های بیست شما را در این راه همراهی خواهند کرد.

از طریق تماس تلفنی با واحد ارسال کالا، پشتیبانی واتساپ، ایمیل و یا از طریق حساب کاربری خود می توانید در جریان وضعیت سفارش خود قرار بگیرید.

تا قبل از ارسال کالا می توانید نسبت به تغییر یا لغو سفارش اقدام کنید و درخواست عودت وجه داشته باشید. اگر کالا به پست یا باربری تحویل داده شده باشد، هزینه ارسال و برگشت از مبلغ شما کسر خواهد شد.

بله، می توانید در ساعات کاری های بیست با کارشناسان ما جهت ثبت سفارش تماس داشته باشید.

کالاهای موجود در فروشگاه با قیمتی که در وبسایت ثبت شده است، عرضه خواهند شد و به ندرت چنین اتفاقی پیش می آید که در آن صورت با مشتری تماس گرفته شده و مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد.

سوالات متداول در مورد پرداخت:

از طریق پرداخت آنلاین با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و یا از طریق کارت به کارت از طریق شماره حساب های موجود در وبسایت. در ضمن در موارد محدود، امکان پرداخت در محل هم وجود دارد.

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
هم اکنون بانک‌های آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند و امکان پرداخت آنلاین توسط کارت های بانک های ذکر شده وجود دارد.

در این صورت جای نگرانی نیست و مبلغ طی 24 الی 72 ساعت توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

سولات متداول در مورد ارسال سفارشات:

از طریق پست پیشتاز، تیپاکس، پیک ویژه های بیست، باربری و در صورت درخواست مشتری، از طریق اتوبوس یا واحدهای بین شهری نیز امکان ارسال سفارشات وجود دارد.

با توجه به محل تحویل و نوع ارسال کالا، هزینه ارسال متغیر می باشد. در این رابطه می توانید با کارشناسان های بیست تماس بگیرید.